HYDROfemin

„I skrytá místa zasluhují péči“. Letní produktová kampaň pro farmaceutickou společnost Egis. Žádná fotobanka: kampani vdechly život fotografka Tereza z Davle a skutečné české ženy.

Betadine

„Dezinfekce, která nepálí“. Produkt Betadine farmaceutické společnosti Egis propagujeme na českém trhu již pět let a spolu s klientem jsme hrdi na jeho pozici tržního leadera.

Inteligentní žena

Tématická microsite se pod našim vedením za rok změnila na plnohodnotný ženský portál. Teď je to taková Carrie Bradshawová ze Sexu ve městě. Ví hodně o ženském zdraví, a nebojí se zeptat!

Palo Alto Networks

Světový leader v inovacích počítačové bezpečnosti. Za dobu spolupráce s Palo Alto Networks jme měli možnost se podílet na desítkách kreativních projektů, často ve spolupráci několika zemí.

VEIDEC

Ve VEIDECu řešili HR problém: nedostatek kvalitních obchodníků. Při brainstormingu jsme si uvědomili, čím VEIDEC „dostal“ nás. Rozhodli jsme představit VEIDEC takový, jaký OPRAVDU je.

Na Americe

Naším úkolem bylo pomoci s prodejem 25 luxusních nízkoenergetických solitérních domů v nádherné lokalitě v Mníšku u Liberce. Bydlení na vesnici, ale zároveň ve městě.

Jitka Machalická

Klientka nabízí ajurvédské masáže v nádherně zrekonstruovaném objektu v centru Kutné Hory. Krásná kreativní spolupráce, založená na flexibilní on-line technologii, nese výsledky.

Vinařství Václav

Vinařství Václav představuje novodobý koncept moravských značek vín. Vinný sklep aspiruje na řadu architektonických ocenění. Společně jsme připravovali web, brožury a propagační materiály.

IB Group (InzertBUS)

Moderní průmyslový areál v Kolíně tvoří zázemí pro prodej a servis luxusních autobusů a mikrobusů, dovážených skupinou IB Group. Spolupracujeme na tiskové produkci a online promu.

Moje stopa

Jak obyvatelům Prahy 10 jednoduše vysvětlit principy participativního rozpočtu a motivovat je k přihlášení jejich vlastního projektu zvelebení veřejných prostor Prahy 10? Víme, jak na to.