HYDROfemin

„I skrytá místa zasluhují péči“. Letní produktová kampaň pro farmaceutickou společnost Egis. Žádná fotobanka: kampani vdechly život fotografka Tereza z Davle a skutečné české ženy.

Inteligentní žena

Tématická microsite se pod našim vedením za rok změnila na plnohodnotný ženský portál. Teď je to taková Carrie Bradshawová ze Sexu ve městě. Ví hodně o ženském zdraví, a nebojí se zeptat!

Palo Alto Networks

Světový leader v inovacích počítačové bezpečnosti. Za dobu spolupráce s Palo Alto Networks jme měli možnost se podílet na desítkách kreativních projektů, často ve spolupráci několika zemí.

VEIDEC

Ve VEIDECu řešili HR problém: nedostatek kvalitních obchodníků. Při brainstormingu jsme si uvědomili, čím VEIDEC „dostal“ nás. Rozhodli jsme představit VEIDEC takový, jaký OPRAVDU je.

Na Americe

Naším úkolem bylo pomoci s prodejem 25 luxusních nízkoenergetických solitérních domů v nádherné lokalitě v Mníšku u Liberce. Bydlení na vesnici, ale zároveň ve městě.

Jitka Machalická

Klientka nabízí ajurvédské masáže v nádherně zrekonstruovaném objektu v centru Kutné Hory. Krásná kreativní spolupráce, založená na flexibilní on-line technologii, nese výsledky.

Vinařství Václav

Vinařství Václav představuje novodobý koncept moravských značek vín. Vinný sklep aspiruje na řadu architektonických ocenění. Společně jsme připravovali web, brožury a propagační materiály.

IB Group (InzertBUS)

Moderní průmyslový areál v Kolíně tvoří zázemí pro prodej a servis luxusních autobusů a mikrobusů, dovážených skupinou IB Group. Spolupracujeme na tiskové produkci a online promu.

Moje stopa

Jak obyvatelům Prahy 10 jednoduše vysvětlit principy participativního rozpočtu a motivovat je k přihlášení jejich vlastního projektu zvelebení veřejných prostor Prahy 10? Víme, jak na to.